CELJE CELJSKE MESNINE – DP-LOGIK BRANIK  41:20 (19:13)

Celje – Dvorana Golovec, gledalcev: 30, sodnika: Štrigl in Ocvirk.

Celje Celjske mesnine: Oblak 11, Korošec 1, Dobrotinšek, Robič 6, Stropnik 6, Hohnjec 4, Helbel 7 (1), Florjančič 2, Knez 2, Ivanovič 2, Deljič, Hadžič, Andrejovec.

DP-Logik Branik: Petek 4 (1), Topalovič, Kopše 3, Marčič 4, Ramšak, Senegačnik J., Novak Ž., Cigan,  Novak N. 3, Žunič, Gorjup, Krumpak, Bobič 6.

Sedemmetrovke:Celje Celjske mesnine 1 (1), DP Logik Branik 2 (1).

Izključitve: Celje Celjske mesnine 6 minut, DP Logik Branik 4 minute.

Začetek tekme je bil dokaj izenačen, saj Celjanke vodile dva do tri zadetke, vendar so jih Branikovke dohitele in zaostajale le še za gol (8:7) v 12. minuti tekme. V preostanku prvega dela igre so Celjanke z zelo razpoloženo Oblakovo višale prednost  in prvi polčas se je končal v njihovo korist 19:13.

Drugi polčas so domačinke začele zelo suvereno in s štirimi hitrimi zadetki povišale na 23:13. Igralke Branika so v nadaljevanju naredile preveč napak, bile neučinkovite in Celjanke so iz minute v minuto višale razliko. Vodile so 30:15 in zmagovalec je bil odločen. Mariborčanke so morale priznati premoč domačinkam, na koncu je bilo kar 21 zadetkov razlike (41:20).

Za Celjanke je največkrat zadela Oblakova, ki je 11 krat zatresla mrežo Branika, pri DP Logik Braniku je šest zadetkov dosegla Teja Bobič.