DP-LOGIK BRANIK : KRKA NOVO MESTO 42:23 (21:10)

Maribor – Dvorana Lukna, gledalcev: 50, sodnika: Ivančič D. in Paher A.

DP-Logik Branik: Ramšak 1, Bobič 13, Marčič 5, Kopše 4, Petek 12 (4), Senegačnik J., Novak Ž., Cigan, Novak N. 4, Žunič, Gorjup 3, Krumpak, Topalovič.

Krka: Verbič, Strajnar, Gašperšič 1, Novak 1, Papež, Kraševec 2, Bašelj 2, Žnidaršič, Oven, Peterlin 8, Urbič, Filipovič, Nosan 4 (1), Pristov, Mesojedec 5, Peterlin L.

Sedemmetrovke: DP Logik Branik 5 (4), Krka 2 (1).

Izključitve: DP Logik Branik 10 minut, Krka 6 minut.

Kadetinje DP-LOGIK BRANIK so suvereno, brez težav odpravile s Krko. Gostje so le enkrat na tekmi povedle in sicer takoj na začetku z 1:0, nato pa so  Branikovke pokazale kdo je gospodar na domačem terenu. Z domiselnimi akcijami so hitro polnile mrežo gostij in v 15. minuti že vodile 11:2.  V prvem polčasu so Mariborčanke z dobro obrambo in hitrimi akcijami strle igralke Krke in na odmor odšle z +11 (21:10).

Drugi polčas se ni veliko razlikoval od prvega. Branikovke so polnile mrežo gostij in v 45. minuti vodile neulovljivih 31:17. Trener domačink Stane Strmšek je v nadaljevanju tekme dal priložnost tudi mlajšim igralkam, ki so svojo priložnost dobro izkoristile, saj se prednost ni znižala. Najvišjo prednost so domačinke naredile prav ob koncu tekme. Zaslužena zmaga 42:23.

V ekipi DP Logik Branika sta se strelsko izkazali Teja Bobič, ki je zadela 13 krat in Brina Petek, ki je gostujočo mrežo zatresla 12 krat. Za Krko je bila najuspešnejša Maja Peterlin ki je zadela 8 krat.