Ljubljana – Hala Tivoli, gledalcev: 30, sodnika: Gregorc in Zupan.

Olimpija: Markovič, Boškovič 17 (6), Oplotnik 1, Ibričić, Šušteršič 1, Korošec 2, Juvan 1, Gudžulić, Ribič, Berzelak 7, Oletič 1, Švagelj 1, Pejič.

Branik: Marčič, Kopše, Bobič 2, Krajnc 1, Horvat 7, Trobas, Želj 10, Kelc 1, Borovčak 13 (7).

Sedemmetrovke:Olimpija 9 (6), Branik 7 (7).

Izključitve: Olimpija 12 minut, Branik 12 minut.

Ljubljančanke so na začetku tekme povedle s 3:0, a so Branikovke hitro vzpostavile ravnotežje in prvič izenačile na 8:8. Prvi polčas je bil ves čas izenačen, po 30-ih minutah je bilo 17:17.

Prva polovica drugega polčasa je bila prav tako izenačena, a so Mariborčanke nekajkrat povedle za 3 zadetke. Pri domačinkah je blestela Tamara Boškovič, ki je ves čas držala stik z Branikovkami. V zadnjih minutah tekme so se Mariborčanke nekoliko odlepile od nasprotnic in povedle 34:29. Igralke Olimpije so še dosegle 2 zadetka in tako se je tekma končala z zmago Štajerk 34:31.

Za Olimpijo je največkrat zadela Tamara Boškovič, ki je kar 17 krat zatresla mrežo Branika, pri Braniku sta blesteli Mia Želj, ki je zadela 10 krat, Barbara Borovčak pa je gostujočo mrežo zatresla 13 krat.