CELJE CELJSKE MESNINE – BRANIK  24:20 (15:10)

Celje – ŠC Celje, gledalcev: 30, sodnika: Teršek in Fajdiga.

Celje Celjske mesnine: Krajnc M. 2 (1), Deljič 4 (1), Hadžič, Štante 1, Nikolič 9 (6), Teršek, Baomkirher 7 (1), Mavrin 1, Krajnc E., Koštomaj, Mrejenovič, Dilji, Lazič, Markovič.

Branik: Senegačnik Jakovac 4, Novak Ž. 4, Cigan 2, Jakopovič, Topalovič 2, Rukelj, Tripkovič 1, Novak N. 4, Gorjup 3 (2), Žunič.

Sedemmetrovke: Celje 9 (9), Branik 6 (3).

Izključitve: Celje 8 minut, Branik 8 minut.

Na začetku srečanja sta bili ekipi ves čas izenačeni, največjo prednost so si v zaključku prvega polčasa priigrale Celjanke 15:8, a so Branikovke do konca polčasa dosegle še 2 zadetka in rezultat je bil 15:10 za Celje.

V drugem delu so varovanke Staneta Strmška niso uspele ujeti domačink, te so jim pobegnile že za 6 zadetkov (20:14) v sredini drugega polčasa. Branikovkam se je uspelo približati na 4 gole zaostanka, kaj več pa jim do konca tekme ni uspelo. Naj omenimo, da so Celjanke dosegle kar 9 zadetkov iz sedemmetrovk, Branikovke pa so 4 zgrešile.

V ekipi Celja se je izkazala Nikolič, ki je zadela 9 krat, v ekipi Branika sta po 4 zadetke dosegle Žana Novak in Tinkara Senegačnik Jakovac.